Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-03-14

Nowa strona Aurora One

Witamy w naszym nowym sklepie. Po kilku latach nasz stary sklep, aczkolwiek bardzo sympatyczny, musiał przejść do historii. Poniekąd dlatego, ze nie oferował wszystkich funkcjonalności oczekiwanych dziś w handlu internetowym. Poniżej mały FAQ dla klientów, którzy odwiedzali nas przez ostatnie parę lat, a także i dla nowych, myślących - no tak, kolejny artshop... i to z kilkoma towarami zaledwie.

- Q Co się stało z towarami? A. Oprogramowanie sklepu jest zupełnie inne, niestety nie było technicznej możliwości sprawnego importu towarów do nowego sklepu. Dodajemy je old fashioned way (czyli po naszemu - wklepujemy ręcznie). Codziennie coś powinno się znowu pojawiać, ale nie czarujmy - potrwa to pewnie z miesiąc.

- Q Co się stało z kontami klientów? A. Z tego samego powodu co powyżej, nie mogliśmy zaimportować kont ze starego sklepu. Liczymy, że nasi stali klienci zostaną dalej z nami, przepraszamy za kłopot i zapraszamy do założenia konta ponownie w nowym sklepie.

- Q Po co to wszystko? A. Będzie kilka fajnych rzeczy, np. już teraz można korzystać z form płatności jakich ni było w poprzednim sklepie (przelewy ekspresowe, blik, płatność odroczona, niedługo powinna pojawić się też karta płatnicza). Oprogramowanie sklepu jest bardziej intuicyjne i przyjazne dla Klienta, a także jest stworzone przez profesjonalistów, więc zapewnia najwyższą jakość działania i bezpieczeństwa Państwa zakupów. No i można dodawać różne rabaty i promocje, na co nie pozwalał stary sklep.

pixel